Alternatívna psychoterapia Sky & Farm

Alternatívna psychoterapia Sky & Farm nie je konvenčná terapeutická liečba “cez kopirák”, kde klient je len ďalšie poradové číslo pre terapeuta a zdravotnú poisťovňu, ale flexibilná a intímna psychoterapia, ktorá sa zamerieva na skutočné individuálne potreby klienta. Byť vypočutý. Byť milovaný. Byť odpustený. Byť pochopený. Žiť svoj život  bez strachu, viny, hanby a emočného dlhu. Za posledných desať rokov som previedol stovky klientov alternatívnym procesom transformatívnej liečby. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm má relaxačný meditatívny charakter, pracuje s imagináciou a vizualizáciou, používa naratívnu techniku, neuroplasticitu a neurolingvistiku, a ako hlavný zdroj inšpirácie pre terapiu je staroveké umenie liečenia. Tísícročné liečebné trádície, ktoré pracujú s energetickou štruktúrou človeka pomáhajú rýchlo a bezpečne odstrániť energetické blokády a naprogramované vzorce v telesnom, mentálnom, emočnom a duchovnom tele bez nutnosti stráviť v terapii dlhé mesiace až roky. Terapia je individuálna, krátkodobá a zameraná na aktuálny problém, kde problém predstavuje duševný blok klienta. Terapia Sky & Farm je kreatívna, hravá a rýchla. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm je vedená prostredníctvom online rozhovorov cez Skype, alebo WhatsApp v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Terapia je pre každého bezpečná, neobsahuje žiadnu metodiku z ezoterických supermarketov a life koačingových výcvikov. Sky & Farm sa nachádza v regióne Piemont v severnom Taliansku, neďaleko Turína. Moja farma je súčasťou svetového dedičstva UNESCO a ponúkam v nej alternatívne terapie a liečebné krátkodobé pobyty.

“Vysoko odborný, láskavý a ľudský prístup Martina vyriešil moje problémy. Rozhovory a meditatívna práca s energiami boli veľmi príjemné a vždy som sa po nich skvelo cítila nielen duševne, ale aj telesne. Málokedy býva zvykom že vás obyčajný rozhovor milo, pozitívne šokuje odhalením koreňov problému, s ktorým som zápasila skoro celý život. Určite odporúčam túto alternatívnu terapiu každému. Ďakujem!”

Lucia

Bratislava

“Martinovi som pred stretnutím poslal emailom staršiu spravu z psychologickeho vyšetrenia klinickým psychológom, ktorá zo mňa de facto urobila invalida. Hneď po prvom rozhovore s Martinom som pochopil, že tu správu si mám vyhodiť z hlavy. Z hlavy sme povyhadzovali ešte zopár vecí a pohľad na svet sa zmenil. Chcelo to zapracovať na sebe. ale v priebehu troch stretnutí cez Skype som plne pochopil, že nie som obeťou svojho detstva a aj smutné kapitoly v životnom príbehu sa dajú kedykoľvek prepísať. Terapia Sky Farm bola presne o tom, čo som uź dávno vedel, ale potreboval som to pochopiť.

Marek

Trenčín

Na čom chceš pracovať?

Pracovať na

mentálných a emočných blokoch

Od úzkostných porúch, panické záchvaty,

depresie alebo čokoloľvek medzi tým

Pracovať na

problémoch vo vzťahoch

Od rozchodov, rozvodov a spoluzávislosti až po

emočné násilie a toxické partnerstvá a oveľa viac

Pracovať na

veciach, ktoré chceš pochopiť,

ale nejde ti to

Pochop príbeh tvojej duše cez Akašické záznamy

Mám záujem, kde začať?

Vyplň prosím krátky konktaktný formulár, v ktorom stručne napíšeš čo ťa trápi, aby sme si dohodli termín a okruh terapie. Novým klientom ponúkam bezplatnú 10-minútovú konzultáciu cez WhatsApp, aby sme sa vzájomne utvrdili, že alternatívna psychoterapia Sky & Farm je pre teba tá pravá. Zvyčajne sa snažím odpovedať rýchlo, do 24 hodín. 

Buď je možné všetko, alebo nič nie je možné

Týmto jednoduchým rozhodnutním v živote si tvoríš duševné aj telesné zdravie. Buď sa vedome oslobodzuješ, alebo zostávaš otrokom vlastného nevedomého bytia, v ktorom manipuluješ svoj priestor, ktorý si vytváraš na základe podvedomej recyklácie životného príbehu. Mojou prvou úlohou v terapii v spolupráci s klientom je preskúmať okolnosti, ako, kedy a prečo sa klientov duševný zdravotný stav vyvinul do súčasnej podoby a kde presne vznikol zdroj problému. Toto je prvá fáza terapie, ktorá je realizovaná formou rozhovoru s klientom, kde klient rozpráva voľne o svojich problémoch. Počas rozhovoru vyhodnocujem energetické bloky v jeho psyché, kde psyché nepredstavuje len mentálny a emočný priestor, ale aj telesný a duchovný. Nájsť autentický zdroj problému trvá zvyčajne jedno sedenie v závislosti od mentálnej rezistencie klienta. Druhá fáza je vysoko frekvečná energetická transformácia nízkych frekvencií ako je strach, pocit viny, hanby, alebo emočný dlh v mentálných, emočných, alebo duchovných procesov človeka za pomoci rôznych prastarých liečebných metód, ktoré sú základom mojej terapie. Tretia a posledná fáza je integrácia energetickej liečby, ktorá privedie klienta k akceptácii a pochopeniu prečo, ako a kedy si svoj problém vytvoril. Procesom pochopenia nastáva zmier v mentálnom, emočnom a duchovnom a aj telesnom priestore bytia. V okamihu keď klient pochopil zdroj svojho vnútorného problému, nastáva proces energetickej rovnováhy a aktivizuje sa samoliečebný proces. Samotné poznanie názvu a kódu diagnózy, symptómy a prognózy a následne medikácia môže byť nápomocná, ale korene duševných problémov nelieči. V určitých prípadoch len postponuje procesy, ktoré boli naštartované za účelom pochopenia vlastného bytia. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm sa odlišuje od rôznych variácii main streamovej psychoterapie hlavne v terapeutickom prístupe ku klientovi, za ktorým osobne vždy vidím príbeh človeka a nie diagnózu. Psychoterapia Sky & Farm nie je vedená v main streamovom smere terapeut a klient, kde klient variáciou metód je vedený na mentálny proces prežívania života. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm je viac sústredená smerom človek-človek v prepojení inteligencie srdcových membrán, kde sídli nielen sila, ale aj pochopenie našeho bytia. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm je pozvánkou do starodávnej dimenzie liečivej energie, frekvencie a vibrácií. Za hranicami nízkovibračného strachu, hanby, viny a emocionálneho dlhu, ktorý si nesieme. Za hranicami dobra alebo zla, za hranicami správneho konania alebo nesprávneho konania. V skutočnosti neexistujú žiadne hranice pre tvoje liečebné možnosti, pretože múdrosť srdca je vždy napojená na harmonické liečivé energie života. Takže ešet raz: Buď je možné všetko, alebo nič nie je možné.

Online stretnutie

Dĺžka terapeutického sedenia je 90 minút.  Ak sa jedná o duševný problém ľahšieho charakteru, sú to 1  až  2 stretnutia online,  ak je tvoj stav vážnejšieho charakteru  môže ísť o 3 až maximálne 5 stretnutí.  Zvyčajne doporučím konkrétny harmonogram terapie a jej dĺžku priebehu, ale ty sám si určuješ počet sedení online na základe intuície a vlastných potrieb liečenia. Platí sa vopred za každé individuálne sedenie. Alternatívna psychoterapia Sky & Farm nenesie v sebe náboženský, sektársky, alebo manipulačný charakter a nepracuje s hypnózou. V terapii su použité meditatívne prvky kedy klient je pri plnom vedomí počas celého priebehu sedenia.

Cenník

TERAPIA

Terapeutické sedenie

1 x 90 MINÚT

199€

TERAPIA

Predplatený balíček

3 x 90 MINÚT

499€

TERAPIA

Predplatený balíček

5 x 90 MINÚT

899€